UA | RU

Сахаджа Йога в Харкові

Що таке Сахаджа Йога?

Шановний гість нашої сторінки! Ми раді вітати Вас як шукача істини, нам приємно, що кількість людей, які готові займатися йогою, стрімко збільшується. Можливо темп нашого життя, його напруга та виклики створюють передумови, коли людина рано чи пізно задається питанням – чи можу я змінити світ? Вочевидь питання однозначно має відповідь – ні. Але тоді ми приходимо до розуміння того, що ми маємо змінити себе. Цей інформаційний портал зробили сахаджа йоги, які успішно практикують медитацію для чіткого розуміння себе та навколишнього світу. Методику практики Сахаджа йоги розробила пані Нірмала Шрівастава, яка народилася в християнській сім'ї та має ступінь доктора філософіі та медицини та багато відзнак, які характеризують її, як Високодуховного Лідера. Вона подарувала світу метод Сахадж Медитаціі та пробудження енергіі Кундаліні. За цим посиланням Ви можете ознайомитися з її біографією.

Медитація є науково підтвердженим методом покращення здоров’я та встановлення гармонії в житті. На сьогоднішній день багато людей знайшли ефективний спосіб покращення свого життя за допомогою медитації, використовуючи методику Сахаджа Йоги. Її дивовижна простота в поєднанні з результатами, які відчуваються уже з перших днів, довела, що Сахадж Медитація є корисним і збагачуючим досвідом.

Якщо Ви шукаєте душевного спокою, вільного від стресів життя, чи прагнете покращити своє здоров’я – Сахаджа Йога пропонує це все в комплексі. За допомогою Сахадж Медитації, Ви знаходите це постійне джерело насолоди, що живить Вас та приносить радість у будь-яку мить.

Дайте можливість медитації допомогти вам:

  • пізнати сенс свого життя
  • ознайомитися з будовою тонкого тіла людини , та методами його балансування
  • зменшити стрес та турботу
  • насолоджуватися спокійним душевним станом
  • покращити своє здоров’я
  • посилити свою імунну систему
  • посилити мотивацію
  • покращити свою здатність зосереджуватися
  • усунути напади головної болі, безсоння, астми, погану увагу внаслідок надмірної активності та багато іншого.

Якщо Вас зацікавила методика Сахаджа Йоги , Ви прагнете більше пізнати це на приктиці, будь ласка, завітайте в наш розділ контакти, та запишіться на курс практичних занять (безкоштовно) за вказаними телефонами. Чекаємо на Вас!!!

Тонкая система человека

Дізнайтеся про Сахаджа Йогу більше...

+

Приходьте на безкоштовні заняття в наш центр, та дізнайтеся про Сахаджа Йогу

Розклад занятть

Подзвоніть нам або напишіть у viber і ми відповімо на ваші питання:

+38 (095) 501-95-73

+38 (066) 111-87-27